Кошик
Немає відгуків, додати
BudTeh от "ПП Онушко" - Строительные услуги, заказ и аренда специальной техники.
+380 (67) 964-72-53
+380 (68) 157-27-50

Замовлення та оренда спецтехніки

Так як якісні будівельні та підготовчі роботи неможливі без професійної спецтехніки наша мета надати вам під будь-яку задачу саме те, що Ви шукайте і надати роботи не просто добре, але і з гарантіями виконання в строк і перевершити очікуваний Вами рівень якості.

 В связи с тем, что цель спецтехники решать именно специализированные задачи, мы не ищем легких путей, а упорно и сосредоточенно выполним поставленные задачи с соблюдением всех технологических норм, определяемых самыми свежими стандартами в строительстве и строительных работах, при условии, что задача будет поставлена максимально подробно.

       При осуществлении ваших планов по строительным и земельным работам невозможно обойтись без такой специальной техники, как: 

  • экскаваторы (отечественные и зарубежные),
  • катки с различными характеристиками массы,
  • самоскиди як невеликий так і високої вантажопідйомності, 
  • бульдозери,
  • транспортувальники всілякого негабаритного вантажу.

У випадках короткочасних або разових робіт розумніше здійснювати оренду чи замовлення даної техніки у себе зарекомендували організацій.

Ми пропонуємо великий вибір техніки під різні завдання, Ви можете замовити у нас техніку по Дніпропетровську і області. Всі питання можливо домовитися по телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner