Кошик
Немає відгуків, додати
BudTeh от "ПП Онушко" - Строительные услуги, заказ и аренда специальной техники.
+380 (67) 964-72-53
+380 (68) 157-27-50

Правильний вибір щебеню, небезпеки та підводні камені

Правильний вибір щебеню, небезпеки та підводні камені

Отже, почнемо з щебеню який використовується з кладці асфальтних доріг, так як сьогоднішній день це один з найбільш великих способів застосування.

Чорний щебінь.

Є два абсолютно різних матеріалу які носять назву "чорного щебеню"

1. Щебінь який обробляється бітумної сумішшю або емульсією яка при дотриманні технології приготування збільшує властивості кінцевого продукту в декілька разів, відповідно даний вид і широко застосовується у виготовленні дорожніх покриттів загального користування і не тільки.

2. Щебінь використовується здебільшого у реалізації ландшафтних дизайнів ― складається з магматичної гірської породи під назвою долерит, у зв'язку зі своєю рідкістю має високу вартість.

За призначенням саме будівельні щебеню можна розділити на декілька груп за середньою величиною зерен і складу, наприклад, особливо дрібний добре використовувати в приготуванні різних сумішей, середній ідеально підходить для кладки асфальтових покриттів, а це великий або субпродукт для більш вузьких завдань у будівельних роботах, наприклад у заливці і виготовленні великих бетонних конструкцій та інженерних споруд.

Також варто відзначити найважливіший фактор визначає даний матеріал ― це отримання його способом дроблення, про що можна переконатися глянувши на форму самих камінчиків ― вони повинні мати кутасту форму країв, а не округлу або відшліфовану як у гравію або гальки.

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті Ви зможете більш чітко визначити потребу саме в бік необхідного будівельного матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner